Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina fjūčeru platforma CoinFLEX paziņojusi par investīciju saņemšanu no Digital Currency Group (DCG) un Polychain Capital

Bitkoina fjūčeru platforma CoinFLEX paziņojusi par investīciju saņemšanu no Digital Currency Group (DCG) un Polychain Capital. Investīciju summa netiek izpausta, taču domājams tiks radīts tiešs konkurents platformai Bakkt. CoinFLEX bāzējās Honkongā ar reģistrāciju Seišeļu salās un ir britu kriptovalūtu kompānijas CoinFloor Group meitaskompānija.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!