Sat. Aug 13th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Teksas štata likumdevēji plāno aizliegt anonīmu kriptovalūtu apriti

ASV Teksas štata likumdevēji plāno aizliegt anonīmu kriptovalūtu apriti. Par to raksta BTC Wires. Likumdošanas projekts paredz kriptovalūtas saņēmējam apstiprināt nosūtītāja personību. Ja likums tiks pieņemts, tas stāsies spēkā 2019.gada 1.septembrī. kriptosabiedrība šo iniciatīvu uzņēmusi negatīvi. Tā kompānijas Athena Blockchain dibinātājs uzskata, ka likums var apgrūtināt kriptovalūtu izmantošanu un izteicis bažas par atbildīgo iestāžu kompetenci:


© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!