Sun. Sep 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Brokeru firma Tagomi piesaistījusi $12 mlj. finansējuma raundā, kuru vadīja hedžfonds “Paradigm”

Brokeru firma Tagomi piesaistījusi $12 mlj. finansējuma raundā, kuru vadīja hedžfonds “Paradigm”, kuru savukārt radījis kriptovalūtu biržas Coinbase dibinātājs Freds Ersams. Par to paziņots prese relīzē. Bez “Paradigm” finansēšanā piedalījās arī “Yale and Sequoia backed fund” un “Pantera”, kuri ir digitālo aktīvu riska fondu pionieri ASV.

“Šis finansējuma raunds apstiprināja mūsu biznesa-modeļa dzīvotspēju”, pasvītroja Tagomi līdzdibinātāja Dženifera Kembela.

Tagomi strādā pēc «agency-only», piedāvājot klientiem, konsultācijas pakalpojumus viņu tirdzniecības un investīciju stratēģiju realizācijai.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!