Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

The New York Times ziņo par Facebook plāniem radīt savu steiblkoinu

The New York Times ziņo par  Facebook plāniem radīt savu steiblkoinu. Facebook pašlaik risina aktīvas sarunas ar kriptovalūtu biržām. Steiblkoina palaišana plānota jau 2019.gada 1.pusgadā un tas tiks piesaistīts ne tikai ASV dolāram, bet veselai virknei valūtu.

Ja ziņa izrādīsies patiesība, tad tas nopietni iespaidos kriptovalūtu tirgu, jo Facebook iespējas un resursi ir milzīgi, bet te protams jāsaprot, ka īsta kriptovalūta ir decentralizēta kriptovalūta, kā piemēram Bitcoin, Ethereum vai Litecoin un steiblkoini ir tāda kā hibrīdvalūta jeb pārejas posms, kura satur gan kripto, gan fiata valūtu iezīmes.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!