Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum tīklā blokā 7280000 noticis Constantinople hardforks

Ethereum tīklā blokā 7280000 noticis Constantinople hardforks. Pēc EtherNodes datiem, 19,9% no Geth klientiem izmanto jauno programmatūras versiju, arī 32.6% Parity klientu uzstādījuši jauno versiju. Atjaunošana pēc Trustnodes  datiem noritējusi gludi un bez aizķeršanās. Vienlaicīgi ar Constantinople Ethereum tīklā aktivizēts hardforks Petersburg, kura uzdevums bija atslēgt protokolu EIP-1283, kas radīja problēmas Ethereum tīklā janvārī ar Reentrancy veida ievainojamību. 


 

Ethereum emisijas apjoms būs 13400 ETH, viena bloka iegūšanas laiks būs 14 sekundes, bet atlīdzība samazināsies no 3ETH uz 2ETH (EIP 1234). Ethereum inflācijas līmenis sasniegs 4%.

Starp citiem jauninājumiem var atzīmēt:

— EIP 145 – efektivitātes un blokķēdes ātruma palielināšana, pievienojot Bitwise mehānismus Ethereum virtuālajai mašīnai,

— EIP 1052 – tīkla lietojamības ērtības palielināšana gudro-kontraktu izstrādei un atsevišķu operāciju vienkāršošana Ethereum kodā.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!