Tue. Jul 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Square 2018.gadā pārdevusi bitkoinus par $166.5 mlj.

Kompānija Square 2018.gadā pārdevusi bitkoinus par $166.5 mlj., tas izriet no kompānijas finansu atskaites, kas iesniegta ASV Vērtspapīru un biržu komisijā ( SEC ). Kompānija 2018.gadā nopelnījusi $1.69 mlj. un interesanti, ka ja pirmajā gada pusē pārdoti bitkoini par $71 mlj., tad otrajā pusgadā $95 mlj.

“Šī revolucionārā tehnoloģija paplašina cilvēku pieeju finansu sistēmai, tāpēc mēs nodarbosimies ar cilvēku izglītošanu un uzņemsimies līdera lomu savā sfērā”, atzīmēja Džeks Dorsijs, kas vienlaicīgi ir arī Twitter dibinātājs un īpašnieks.

Mēs, Latvijas Bitkoina biedrība, pievienojamies Džekam, – šī patiešām ir revolucionāra tehnoloģija, kas mainīs veidu kā mēs dzīvosim nākotnē!

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!