Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ukraiņu kriptovalūtu birža Kuna palaidusi servisu KUNA Code Pro

Ukraiņu kriptovalūtu birža Kuna palaidusi servisu KUNA Code Pro, kas ļauj pārskaitīt kriptovalūtas biržā vai ārpus tās ar kodu palīdzību:

Lietotāji varēs radīt savus kodus ar noteiktu derīguma laiku. Kods satur 45 simbolus un faktiski nav uzlaužams. Atgādinām, ka iepriekš kriptovalūtu birža veica rebrendingu un kādu laiku pat to iegādāties vēlējās “biznesmeņi” no Donbasa. Ieskatieties šo divu vīru sejās – vai Jūs gribētu tiem uzticēt savu naudu?…. Tas gan ir joks, jo attēlā redzams slavens čehu futbolists Ladislav Kuna, kura vārdā laikam nosaukta birža;-) Tomēr iesakām tomēr vairāk uzticēties savām – Eiropas juridikcijas biržām:-) 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!