Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Turpinās JPMorgan sāga ar kriptovalūtu JPM Coin

Pierādījums vecajam teicienam “nekad nesaki nekad” – vēl nesen lielākie kriptovalūtu noliedzēji – ASV finansu holdings JPMorgan – paziņojis ka var paplašināt JPM Coin lietošanas jomas. To paziņojis intervijā CNBC  JPMorgan CEO Džeimijs Daimons. Perspektīvā kriptovalūta JPM Coin var tikt izmantota ne tikai iekšējos un komercpārvedumos, bet arī patēriņam. 

” Kriptovalūta JPM Coin ir derīga ne tikai banku blokķēdē Quorum, bet visos standarta blokķēdes tīklos”, teikts JPMorgan mājaslapā.

Izskatās, ka Lielie Puiši grib ielekt aizejošā vilcienā, jo naudas drukas mašīnas pamazām pārvietojas pie parastajiem tirgus dalībniekiem un tas nozīmē, ka palielinoties uzticībai ,piemēram, bitkoinam, ASV dolārs kļūs par skaistu dekorāciju tā īpašnieku dzīvokļos un uzticība tam var kristies.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!