Fri. Jun 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ļeģendārais investors un Berkshire Hathaway vadītājs Vorens Baffets izteicies par bitkoinu intervijā CNBC

Ļeģendārais investors un Berkshire Hathaway vadītājs Vorens Baffets izteicies par bitkoinu intervijā CNBC  un nosaucis to par ilūziju, intervijā atzīstot, ka viņam ir izskaidrota blokķēdes tehnoloģija un digitālo aktīvu būtība.

“Blokķēde – tas ir ļoti svarīgi, bet bitkoinam nepiemīt unikāla vērtība. Viņš neko neražo, jūs varat visu dienu uz to skatīties, bet nekādi mazi bitkoini vai kas tamlīdzīgs neparādīsies”, paziņojis Baffets, tomēr atzīmējis bitkoina atjautīgo uzbūvi, ierobežotas emisijas un sarežģītības ieguvē pieaugumā.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!