Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV kriptovalūtu birža Coinbase Pro pievienojusi listingam kriptovalūtu Ripple ( XRP )

ASV kriptovalūtu birža Coinbase Pro pievienojusi listingam kriptovalūtu Ripple ( XRP ) :


Sākumā XRP tirdzniecība būs pieejama Coinbase Pro lietotājiem no ASV (izņemot Ņujorkas štatu), ES valstīm, Kanādas, Singapūras un Austrālijas. Ar laiku atbalstāmo valstu ģeogrāfija paplašināsies.
XRP tiks tirgots pāros ar Amerikas dolāru, eiro un bitkoinu. Tirdzniecība pret USDC – kā tas bija, piemēram, gadījumā ar Zcash – nav atvērta. Tuvāko 12 stundu laikā būs atvērta tikai iespēja deponēt jauno aktīvu, pēc tam būs pieejama kriptovalūtas tirdzniecība.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!