Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Blockstream prezentējusi atjaunoto bloku meklētāju Explorer bitkoina un sandčeina Liquid tīkliem

Kompānija Blockstream prezentējusi atjaunoto bloku meklētāju Explorer bitkoina un sandčeina Liquid tīkliem. Pēc kompānijas pārstāvju vārdiem jaunajā servisa versijā palielināta ražība, likvidēti vairāki ierobežojumi un pievienotas dažādas funkcijas.


Instruments Explorer ir savietojams ar Confidential Transactions  Liquid tīklā un ļauj noteikt bitkoina-adreses, kurām piesaistītas transakcijas. Lai palielinātu lietotāju privātumu, pievienots Tor atbalsts.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!