Fri. Jul 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV vadošais finansu holdings JPMorgan radījis savu kriptovalūtu-steiblkoinu JPM Coin

ASV vadošais finansu holdings JPMorgan radījis savu kriptovalūtu-steiblkoinu JPM Coin un plāno sākt eksperimentus ar to tuvāko mēnešu laikā, ziņo CNBC.

JPM Coin radījuši bankas inženieri un tās testi būs daļa no JPMorgan korporatīvo maksājumu ātruma uzlabošanas, jo banka katru dienu apstrādā naudas operācijas ar līdzekļu lielumu ap $6 triljoniem ASV dolāru.

Kā atzīmējis JPMorgan blokķēdes novirziena izstrāžu vadītājs Umars Faruks – organizācija nākotnē saskata plašu blokķēdes tehnoloģijas izmantošanu, bet pirms tas notiks, tai nepieciešama metode, kas nodrošinātu naudas pārskaitījumus ar tādu pašu ātrumu, kā strādā kriptovalūtas.

Katru JPM Coin vienību nodrošinās ASV dolārs. Klienti saņems kriptovalūtu pēc naudas ieskaitīšanas bankā, bet pēc visu nepieciešamo aprēķinu pabeigšanas JPMorgan kriptovalūtu iznīcinās, atdodot depozītus īpašniekiem. JPM Coin testa izmēģinājumos piedalīsies tikai lielie institucionālie klienti –  korporācijas, bankas un brokeri-dīleri. Izstrādes gaitā JPM Coin var tikt iesaistīts arī klientu mobilajos maksājumos.

“Gandrīz visas lielās korporācijas un bankas pasaulē ir mūsu klienti. Bet pat ja tie būtu tikai JPMorgan institucionālie klienti – tam nevajadzētu mūs atturēt”, – atzīmēja Umars Faruks.

Tas faktiski nozīmē, ka lielās korporācijas centīsies pārņemt kriptovalūtu tirgu un iznīcināt tādas decentralizētas naudas ideju kā Bitcoin.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!