Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Riska kapitāla firma Morgan Creek Capital palaidusi uz kriptovalūtam orientētu fondu Morgan Creek Blockchain Opportunities Fund un piesaistījusi $40 mlj.

Riska kapitāla firma Morgan Creek Capital palaidusi uz kriptovalūtam orientētu fondu Morgan Creek Blockchain Opportunities Fund un piesaistījusi $40 mlj. Zīmīgi, ka par galvenajiem investoriem kļuvuši pensiju fondi, – Fērfaksas ( Virdžīnija ) policistu kapitāla fonds ( $1.45 mljrd.) un valsts ierēdņu fonds  ( $4.25 mljrd.), kā arī finansējumā piedalījušies universitātes fonds, slimnīcu tīkls un vēl viens privātais fonds.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!