Sun. May 22nd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Uzmanību!!! – Google Play veikalā konstatēta ceturtā aplikācija “kliperis” Ethereum-maks MetaMask , kas zog lietotāju datus

Google Play veikalā konstatēta ceturtā aplikācija “kliperis” Ethereum-maks MetaMask , kas zog lietotāju datus, iekopējot buferī savu Ethereum adresi, programma to nomaina uz hakeru adresi,  uz kuru tad Jūsu darījuma partneris nosūta Jums pienākošos kriptovalūtu. Īstajam Metamask nav mobilās lietotnes, bet ir tikai Chrome un Firefox paplašinājumi. Aplikācija Google veikalā atrodas no 1.februāra, ja esat to uzinstalējis, tad veiciet tās atinstalēšanu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!