Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Gada ziņa vai banku monopolam izskatās ir pienācis gals – mobilās aplikācijas Abra provaiders paziņojis par produkta funkcionalitātes paplašināšanu

Mobilās aplikācijas Abra provaiders pievienojis opciju investīcijām ar bitkoina un kriptovalūtu palīdzību tradicionālajos finansu instrumentos – kompāniju akcijās ( Apple, Google u.c. ) un biržā tirgojamos fondos ( ETF ). Aplikācija būs pieejama 155 pasaules valstīs ( arī Latvijā ) un investīcijas akcijās un ETF būs bez komisijas visa 2019.gada garumā. Minimālais ieguldījums būs tikai pieci ASV dolāri. Tas nozīmē, ka jebkurš Latvijas iedzīvotājs varēs investēt ASV augsto tehnoloģiju kompānijās bez jebkādas banku starpniecības ar sava viedtālruņa palīdzību.


 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!