Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu biržas Binance CEO Čanpens Džao izteicis pārliecību, ka elektroniskās tirdzniecības gigants Amazon agri vai vēlu izlaidīs savu kriptovalūtu

Kriptovalūtu biržas Binance CEO Čanpens Džao izteicis pārliecību, ka elektroniskās tirdzniecības gigants Amazon agri vai vēlu izlaidīs savu kriptovalūtu:


 

Čanpens Džao piebildis, ka jebkuram interneta biznesam vienkāršāk, ātrāk un lētāk ir ieviest kriptomaksājumus, nevis integrēt tradicionālos maksājumu veidus ar kredītkartēm. Ar kriptovalūtām ir mazāk papīra darbu un tās palīdz iegūt klientus no visas pasaules.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!