Tue. Jan 18th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Irānas varas iestādes, sadarbībā ar četrām vietējām bankām palaidušas vietējo kriptovalūtu, lai apietu ASV noteiktās sankcijas

Irānas varas iestādes, sadarbībā ar četrām vietējām bankām palaidušas vietējo kriptovalūtu, ziņo CryptoGlobe, lai apietu ASV noteiktās sankcijas. Irānas kriptovalūta sauksies PayMon ( persiešu valodā – derība ) un būs nodrošināta ar zeltu. Pie kriptovalūtas izstrādes strādāja Parsian Bank, Bank Pasargad, Bank Melli Iran un Bank Mellat. kriptovalūtas aktīvs tiks tirgots ārpusbiržas platformā Fara Bourse. Pirmā emisija sastādīs 1 miljardu PayMon un tas palīdzēs apiet ASV noteiktās sankcijas un SWIFT sistēmas atteikumu sadarboties ar Irānu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!