Wed. Aug 10th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maininga aparatūras piegādātājs The Bitfury Group paziņojis, ka strādā pie mūzikas platformas izveides uz blokķēdes bāzes

Maininga aparatūras piegādātājs The Bitfury Group paziņojis, ka atklāj uz mūzikas un izklaides industriju orientētu struktūrvienību, kas strādā pie mūzikas platformas izveides uz blokķēdes bāzes. Kompānijas paziņojumā teikts, ka platformai SurroundTM būs atklāts izejas kods un tā veicinās sadarbību un mūzikas industrijas inovāciju virzīšanu. Tostarp SurroundTM uzdevums būs optimizēt drošu aktīvu nosūtīšanu autortiesību jomā, nodrošinot uzlabotas monitoringa un vadības sistēmas.


 

Bitfury Surround vadītājs Štefans Šulcs paziņojis, ka platformas izstrāde ir uzsākta un vairāki svarīgi komponenti  ir gatavi. Precīzi SurroundTM palaišanas termiņi pagaidām netiek nosaukti. Bitfury Surround operāciju darbība tiks īstenota no birojiem Amsterdamā un Berlīnē. Bitfury Surround plāno atvērt papildu birojus Losandželosā, Tokijā, Seulā un Maskavā.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!