Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Tuvojoties Latvijas Bitkoina biedrības mājaslapas apaļai jubilejai esam palaiduši divus informatīvos resursus – kriptovalutas.eu un bitkoins.info

Tuvojoties Latvijas Bitkoina biedrības mājaslapas gada jubilejai esam palaiduši divus informatīvos resursus, kas veltīti kriptovalūtām: kriptovalutas.eu un bitkoins.info. Resursi būs orientēti uz prasīgiem lietotājiem, kuri vēlas nodarboties ar kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu un atspoguļos kriptovalūtu kursus reālajā laikā, veidos aprakstus un apskatus par populārākajām kriptovalūtām. Tiekamies arī jaunajos informatīvajos resursos!!!

P.S. Resursi šobrīd darbojas testa režīmā un testējam tos visos populārākajos meklētājos un operatīvajās sistēmās, tādēļ atvainojamies, ja Jūsu viedierīce neatspoguļo kaut ko pareizi.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!