Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu maka Electrum izstrādātāji brīdina par iespējamām uzbrukuma briesmām

Kriptovalūtu maka Electrum izstrādātāji brīdina par iespējamām uzbrukuma briesmām. Viņi brīdinājuši par pseido Electrum maku, kurš it kā domāts kriptovalūtai Stellar, kā arī paziņojuši ka nav sasitīti ar Electrum Dark projektu:

“Lūdzu esiet uzmanīgi ar Electrum alternatīvajām versijām, jo tās tiek pielietotas, lai mērķētu uz Jūsu reālo Bitcoin-maku. Kad Jūs ielādējat Electrum citām kriptovalūtām kā bitkoins, Jūs ielādējat programmatūru, kas vēlas iegūt Jūsu bitkoinus. Negaidiet godīgumu no cilvēkiem, kas atbalsta šitkoinus”

Atceramies – Electrum ir bitkoina maks, un tikai!

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!