Sun. Jul 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu fonds Bitwise iesniedzis Form S1 ASV vērtspapīru un biržu komisijai ( SEC ) Bitcoin-ETF tirdzniecības uzsākšanai NYSE Arca biržā

Kriptovalūtu fonds Bitwise iesniedzis Form S1 ASV vērtspapīru un biržu komisijai ( SEC ) Bitcoin-ETF tirdzniecības uzsākšanai NYSE Arca biržā.

Saskaņā ar iesniegumu, Bitwise Bitcoin-ETF būs balstīts uz indeksu, kas apkopos datus no lielām un uzticamām tirdzniecības platformām. Savukārt bitkoinu uzglabāšanu paredzēts uzticamam un ASV vērtspapīru un biržu komisijai ( SEC ) pārbaudītam uzņēmumam.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!