Sat. Feb 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Kraken: interese no ASV valdības iestāžu puses kavē kriptovalūtu biznesa attīstību

Kriptovalūtu birža Kraken paziņojusi, ka interese no ASV valdības iestāžu puses kavē kriptovalūtu biznesa attīstību. Pieprasījumu skaits no valdības struktūrām pieaudzis lavīnveidīgi un 2018.gadā sastādījis 475 pret 160 2017.gadā. 2018.gadā par kriptovalūtu biržas Kraken darbību interesējušās 11 ASV valsts iestādes: Nacionālā Drošības aģentūra nosūtījusi 91 pieprasījumu, FIB – 67, Narkotiku apkarošanas pārvalde -40, SEC un CFTC kopā nosūtījušas 29 pieprasījumus.


 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!