Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum Classic tīklam veikts 51% uzbrukums

Apstiprinājušās daudzu lietotāju bažas un to atdzinusi arī Ethereum Classic izstrādātāju komanda: tīklam veikts 51% uzbrukums.

Kriptovalūtu birža Coinbase atdzīst, ka kopējais nolaupīto līdzekļu daudzums sasniedz 88 500 ETC (ap $460 000).

Sākumā uzbrukumā tika vainots ASIC maineru ražotājs no Ķīnas, kurš it kā veicis jaunu maineru testus, bet pēc neilga laika maininga aparatūras ražotājs Linzhi Shenzhen to noliedza.

Šis uzbrukums vēlreiz apstiprina ne tik populāro kriptovalūtu ievainojamību un nedrošumu pret 51% uzbrukumu. Ethereum Classic tīklā turpinās hešreita fluktuācijas:

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!