Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maksājumu gigants Western Union paziņojis par gatavību strādāt ar bitkoinu un citām kriptovalūtām

Maksājumu gigants Western Union paziņojis par gatavību strādāt ar bitkoinu un citām kriptovalūtām pēc tam, kad blokķēdes pielietošana kļūs par ikdienišķu parādību.

17. decembrī Western Union Global Money Transfer prezidents Odilons Almeida paziņoja, ka viņa kompānija ir “pilnībā gatava” strādāt ar kriptovalūtām starptautisko maksājumu nodrošināšanai. Almeida apstiprināja, ka kompānija Western Union ir gatava maksimāli izmantot blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtas savā darbā, jo ir specializējusies starptautisko maksājumu jomā.

“Kriptovalūtas var būt vēl viens plaši izplatīts vērtību maiņas variants starp cilvēkiem un valstīm – un, ja tas notiks, tad mēs esam gatavi maksājumu sistēmas izveidei”, – atzīmēja Odilons Almeida.

Tomēr viņš uzskata, ka uzreiz tas nenotiks, jo kriptovalūtu industrija vēl joprojām atrodas agrīnā attīstības stadijā un saskaras ar daudzām problēmām – kādas raksturīgas jaunām maksājumu sistēmām. Pēc viņa teiktā – tās ir problēmas, kas saistītas ar volatilitāti, pārvaldību un finansu regulatoru prasību ievērošanu.

«Western Union šodien ir gatava pieņemt jebkuru valūtu. Mums jau ir 130 valūtas.”, atzīmēja Western Union Global Money Transfer prezidents Odilons Almeida

Odilons Almeida apstiprināja,  ka blokķēdes tehnoloģijas potenciāls finanšu pakalpojumu sektorā ir liels, un viņa kompānija investē to lietojumprogrammu izpētē, kuras ir vispiemērotākās tāsWestern Union Global Money  platformai.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!