Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Decent, kura izstrādā blokķēdi ar atvērto kodu DCore, paziņojusi par sava pirmā kriptovalūtu maka beta relīzi

Kompānija Decent, kura izstrādā blokķēdi ar atvērto kodu DCore, paziņojusi par sava pirmā kriptovalūtu maka beta relīzi Android ierīcēm. Maks ļauj pārvietot DCore platformā izlaistos aktīvus un kriptovalūtu DECENT ( DCT ). Beta-versija atbalsta sekojošas funkcijas: maka aktivizācija ar QR-koda palīdzību, ieeja ar PIN-koda palīdzību, maka bilance USD, EUR un GBP, pilna maksājumu transakciju vēsture un iespēja pievienot makam jaunas kriptovalūtas, kas izstrādātas DCore blokķēdē.

Maks pieejams šeit.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!