Fri. May 14th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amsterdamā Amsterdam Light Festival laikā uzstādīta gaismas instalācija ar bitkoina adresi

Amsterdamā Amsterdam Light Festival laikā Herenrahta ielā 37 uzstādīta gaismas instalācija “Kods” ar 34-simbolu bitkoina adresi. Instalāciju radījusi 37-gadīgā māksliniece Frederika Topa. Instalācija uzstādīta virs ēkas ieejas, kur agrāk izvietojusies bankas filiāle un bitkoina adresē 1MA8Wopde19HbANkJHnuu76LGbooQHLnuP iekļauts vārds «bANk». Uz adresi ziedotie līdzekļi nonāks labdarības fondam Huis van de Tijd, kurš palīdz vecākiem ļaudīm, kuri cieš no vecuma demences.

“Ciparu transakcijas notiek bez kontroles no centrālās valdības. Kriptovalūtas rada reālas problēmas valdībām un bankām, uz ko norāda māksliniece Frederika Topa, novietojot instalāciju virs slēgtas lielas bankas ieejas”, atzīmēja Amsterdam Light Festival organizatori.

Ziedojumu daudzums šobrīd sasniedzis o.o44 BTC

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!