Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Decentralizētās kriptovalūtu biržas p2p platformas Hodl Hodl izstrādātāji paziņojuši par jaunas versijas v1.18 izlaišanu

Decentralizētās kriptovalūtu biržas p2p platformas Hodl Hodl izstrādātāji paziņojuši par jaunas versijas v1.18 izlaišanu. Galvenie jaunumi skar jaunu kriptovalūtu pāru ieviešanu un neaktīvo lietotāju kontu slēgšanu.

Ikviens lietotājs turpmāk varēs izveidot piedāvājumus BTC un LTC pirkšanai/pārdošanai un izlikt cenu citā kriptovalūtā. Turklāt pats piedāvājuma izveides process nav mainījies – procesā jānorāda valūta, kādu maksās pircējs. Šobrīd lietotājam ir radusies iespēja izvēlēties kriptoaktīvus no valūtu saraksta.

“Tādējādi, ja jūs vēlaties veikt darījumu kriptovalūtu pārī, tad – izveidojot piedāvājumu – norādiet cenu kriptovalūtā un izvēlieties to pašu kriptovalūtu kā maksājumu metodi”, – paskaidro Hodl Hodl izstrādātāji.

Atbalstāmo kriptovalūtu saraksts atkarīgs no biržu saraksta, pie kurām var piesaistīt piedāvājuma cenu, un šobrīd iekļauj  Bitstamp, Bitfinex, Bitpay, Coinbase, Kraken un Localbitcoins. Atbalstāmo kriptovalūtu sarakstā, pie kurām var piesaistīt piedāvājuma cenu BTC un LTC pirkšanai/pārdošanai, šobrīd iekļautas  XMR, ETH, ETC, DASH, XRP, XTZ, ZEC, EOS, BTG, ETP, TRX, XVG, VET, DGB, BCI.

Biržas komisijas maksa darījumiem kriptovalūtu pāros līdz gada beigām būs 0,25% – turklāt Hodl Hodl komanda paziņo par gatavību palīdzēt kontrahentu meklēšanā.

Hodl Hodl arī informēja, ka  atslēgs visus piedāvājumus, kuru izveidotāji nebūs ienākuši biržā vairāk nekā piecas dienas.

  © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!