Tue. Jan 18th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Poloniex paziņojusi par jaunu kontu radīšanu, kas domāti institucionālajiem investoriem un bezkomisijas tirdzniecību pārī BTC/USDC

Kriptovalūtu birža Poloniex paziņojusi par jaunu kontu radīšanu, kas domāti institucionālajiem investoriem

“Lielas un nelielas organizācijas varēs izmantot mūsu rūpīgi atlasīto, bet plašo pāru klāstu priekšrocības kriptoaktīvu treidingam, kā arī īpašu atbalstu un ļoti drošus API servisus”, – teikts kompānijas Circle blogā. Institucionālajiem klientiem Poloniex piedāvās arī paaugstinātus limitus līdzekļu izvadei, bet visu decembri tirdzniecība viņiem notiks ar nulles komisijas maksām. Institucionālo klientu reģistrācijas lapā atsevišķi teikts, ka viņiem tiek piedāvāta arī piekļuve ārpus biržas platformai Circle Trade, kurā darījuma minimālā summa ir 250 000 $, un ASV dolāra konvertācijas iespēja ar steiblkoinu USDC un pretēji.  Un joprojām spēkā tirdzniecība pārī BTC/USDC bez komisijas maksas līdz 2018.gada 31.decembrim.

 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!