Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Uzmanību!!! Bitkoina maks BitPay pakļauts uzlaušanas riskam

Bitkoina maks BitPay pakļauts uzlaušanas riskam, jo izmanto moduli Node.js. Izstrādātājs right9ctrl implantējis bibliotēkā kaitīgo kodu, kas var nolaupīt lietotāju privātās atslēgas, pēc tam gan  to atjaunojot iepriekšējā izskatā, lai nojauktu pēdas. Tomēr tas var atkārtoties un BitPay atdzinis ievainojamības iespēju.

Kompānija BitPay ziņo, ka nepieciešams apgreidot bitkoina maku uz versiju 5.2.0 un nekādā gadījumā nelietot versijas 5.0.2-5.1.0, – Jūsu lkriptovalūtas aktīvi var tikt nozagti!!!   © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!