Sun. Apr 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Norvēģija atceļ elektrības cenas subsīdijas maineriem

Norvēģijas valsts budžetā nākamajam gadam vairs nav paredzētas īpašas subsīdijas maininga industrijai. No 2019. gada janvāra maineri būs spiesti maksāt saskaņā ar standarta elektrības tarifiem – ziņo Forbes, atsaucoties uz informāciju no Norvēģijas valdībai tuvām aprindām.

“Norvēģija vairs nevar nodrošināt tarifu atvieglojumus tādai kriptogrāfiskai darbībai  kā bitkoins. Tai nepieciešami lieli elektroenerģijas apjomi un tā palielina siltumnīcefekta gāzu emisijas globālā mērogā”, – uzsvēris Norvēģijas parlamenta deputāts Lars Galtbrekers.

Tajā pašā laikā noklusējot, ka Norvēģija ir viena no lielākajām naftas eksportētājvalstīm, un naftas pārstrādes rūpniecība tieši iespaido CO2 izmešu daudzumu. Tagad kwh cena maineriem ir aptuveni $0.05 , bet jau janvārī tā var pieaugt atsevišķos rajonos pat līdz līdz $2.00 par kwh. Pēc maininga kompānijas Northern Bitcoin datiem,  viena bitkoina ieguves cena Norvēģijā ir aptuveni $7700,  Ķīnā šis rādītājs ir būtiski zemāks – $3100, bet Latvijā pēc mūsu pieredzes tas variējas no $4150 -$6000, atkarībā no izvēlētās maininga vietas, tarifiem, mainingam pielietotās aparatūras ražības un algoritma.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!