Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Analītiskās interneta vietnes Block žurnālisti noskaidrojuši banku pakalpojumu sniedzējus kriptovalūtu biržām

Analītiskās interneta vietnes Block žurnālisti noskaidrojuši, kādu banku pakalpojumus izmanto kriptovalūtu biržas. Block žurnālisti ir sastādījuši kredītiestāžu sarakstu, ar kurām sadarbojas krioptovalūtu platformas:

Kadu banku pakalpojumus izmanto kriptovalutu birzasBlock liek manīt, ka Bitfinex cenšas slēpt informāciju: “Pēc visa spriežot – Bitfinex ir vienīgā lielā kompānija, kas atver kontus ar “alternatīviem” nosaukumiem. Iespējams, ka tieši šī slepenība kļuva par iemeslu kritikai un aizdomām. Kriptovalūtu tirdzniecības sfērā problēmas ar banku pakalpojumiem ir diezgan izplatītas. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!