Wed. Sep 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Saskaņā ar CryptoCompare datiem, periodā starp 2018.gada septembri un oktobri lielāko daļu tirdzniecības kriptovalūtu biržās nodrošināta bez fiata valūtām

Saskaņā ar CryptoCompare datiem, periodā starp 2018.gada septembri un oktobri lielāko daļu tirdzniecības kriptovalūtu biržās nodrošināta bez fiata valūtām.


Pēc  CryptoCompare datiem 63 kriptovalūtu biržas piedāvā darījumus ar fiata valūtām, bet 61 kriptovalūtu birža – tikai kriptovalūtas darījumus. Vidējais diennakts apgrozījums sasniedzis attiecīgi $2 mljrd. un $4.7 mljrd.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!