Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Nodu skaits Lightning Network tīklā nesen pārsniedzis 4000 nodu atzīmi

Tīkls Lightning Network spēris vēl vienu svarīgu soli ceļā uz tehnoloģijas masveida atdzīšanu. Nodu skaits Lightning Network tīklā nesen pārsniedzis 4000  noduatzīmi. To kopējā vērtība pieaugusi līdz 420 bitkoiniem. Saskaņā ar AMBCrypto datiem – visaktīvākais LN pieauguma periods bija iepriekšējos četros mēnešos.

Precīzu un aktuālu nodu skaitu tīklā var pārbaudīt, izmantojot servisu 1ML. Lightning Network šobrīd darbojas ar 4111 nodēm – tas ir visaugstākais rādītājs kopš tīkla aktivizēšanas brīža. No šī skaitļa 2947 ir publiskas nodes. Starp visiem Lightning Network mezgliem  ir izveidoti 11,929 kanāli – proti, vidēji statistiskā node mijiedarbojas ar vismaz divpadsmit kanāliem.

Jāatzīmē, ka iepriekšējās 30 dienās Lightning Network vērtība palielinājusies gandrīz par 198 procentiem. Nodu skaita pieaugums bija 8,14 procenti. Pagaidām statistika liecina par eksponenciālu tehnoloģijas pieņemšanu ilgtermiņa perspektīvā un tas protams ir labi bitkoinam un tā tīklam, jo palielina mērogošanas iespējas un tīkla caurlaidību.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!