Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Čārlzs Hoskinsons pastāstījis par jaunumiem Cardano nometnē

IOHK ģenerāldirektors un kriptovalūtas Cardano izveidotājs Čārlzs Hoskinsons atbildējis uz sekotāju jautājumiem . Viņš pastāstīja par gaidāmo atjauninājumu un Shelly Cardano 1.4. Hoskinsons apgalvo, ka izstrādes process noritēja labi, bet programmatūra šobrīd atrodas regresīvās testēšanas fāzē. Vislielākās izmaiņas notiks ar Wallet Backend. Un tieši šis koda fragments tika pārbaudīts vispirms.

“Mēs jau veicām vairākus testus – un nekādas problēmas netika konstatētas. Tas ir ļoti svarīgi, jo koda apjoms ir ļoti liels. Kodols piedzīvoja ļoti dziļu refaktoringu, mēs atradām jaunus risinājumus datu bāzēm”, atzīmēja Hoskonsons

Par Cardano atjauninājumu izstrādi atbild IOHK testēšanas nodaļas vadītājs Alans MacNikolass ar savu komandu. Komanda apgalvo, ka atlicis pavisam nedaudz. Provizoriski atjauninājums 1.4 tiek plānots novembra beigās vai decembra pašā sākumā. Šis atjauninājums Cardano ekosistēmai būs visnozīmīgākais visā pastāvēšanas laikā. Versija 1.4 lielā mērā ir Wallet Backend atjaunota koda bāze. Kā raksta Ambcrypto – Hoskinsons jau minēja, ka pašreizējais programmas kods Cardano SL nebija paredzēts ilgtermiņa izmantošanai, tāpēc atjaunotajā kodā izstrādātāji daudz ko izlaboja. Pēc atjauninājuma 1.4 visi turpmākie atjauninājumi tiks piesaistīti Shelly. Viens no ieplānotajiem lielajiem atjauninājumiem būs jaunais kods Ouroboros BFT.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!