Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance paziņojusi par jaunas nodaļas Binance Research radīšanu

Kriptovalūtu birža Binance paziņojusi par jaunas nodaļas Binance Research radīšanu. Binance Research nodarbosies ar korporatīvo analītisko atskaišu sastādīšanu kriptovalūtas nozarei.


 “Binance Research – tas ir jauns Binance ekosistēmas pīlārs. Orientējoties uz korporatīvo analītisko pārskatu sastādīšanu, Binance Research kā savu mērķi redz caurredzamības palielināšanu un pieejamības kvalitātes uzlabošanu informācijas kripto telpā”, – teikts kompānijas paziņojumā.

Šobrīd jau ir pieejami divi pārskati – pirmais no tiem veltīts Loom Network, otrais – GoChain tīklam. Nākamais būs platformai Pundi veltīts pārskats. Kriptovalūtu birža Binance paziņoja par atklātas izglītības platformas Binance Academy aktivizēšanu, kas paredzēta, lai palīdzētu lietotājiem paplašināt savas zināšanas blockchain un kriptovalūtu jomā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!