Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Sociālā investīciju platforma eToro prezentējusi multikriptovalūtu maku ar Bitkoina, Ethereum un Litecoin atbalstu

Sociālā investīciju platforma eToro prezentējusi multikriptovalūtu maku ar Bitkoina, Ethereum un Litecoin atbalstu. Multikriptovalūtu maks būs pieejams Eiropas savienības rezidentiem, kā arī Šveices un Gibraltāra pilsoņiem. Sākumā tas būs pieejams tikai Platinum Club biedriem.

Platinum Club biedriem platformā jāuzglabā aktīvi vismaz $25 tk. vērtībā. Kompānija sola drīzumā nodrošināt pieeju eToro Wallet lielākam skaitam lietotāju, kā arī pievienot citas monētas.

“Maka eToro pašreizējā versija ir tikai ceļa sākums. Mēs pievienosim vairākas papildu funkcijas – tostarp dažādu kriptovalūtu un tokenu atbalstu, aktīvu konvertāciju, iespēju deponēt fiat naudu, maksājumus veikalos utt.”, – paziņojis kompānijas izpilddirektors (CEO) Joni Assija.

Kriptovalūtu maka vietnē var arī redzēt, ka lietotne jau ir pieejama operētājsistēmām Android un iOS. Lai izmantotu mobilo maku, lietotājiem jābūt verificētiem platformā.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!