Sat. May 21st, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Četri Ethereum izstrādātāji publicējuši protokola Casper melnrakstu (v1.0)

Četri Ethereum izstrādātāji publicējuši protokola Casper melnrakstu (v1.0). 

Pēc viena no izstrādātāja Vlada Zamfira teiktā  dokumentā ietverts detalizētāks jaunā tehnoloģiskā risinājuma apraksts, kas papildina jau zināmo informāciju par Casper.

Šis protokols, kas pirmoreiz tika prezentēts 2015. gadā, paredz Ethereum pāreju uz konsensa algoritmu Proof-of-Stake. Vlada Zamfira Casper versijai ir nosaukums Casper Correct by Construction (CBC). Tās sākotnējā versija tika publicēta 2017. gada novembrī. Pērnā gada oktobrī Ethereum dibinātājs Vitaļiks Buterins prezentēja citu protokola versiju – Casper Friendly Finality Gadget (FFG). Tā paredz konsensa hibrīda mehānisma izmantošanu, kas apvieno gan esošo Proof-of-Work, gan arī Proof-of-Stake. Koda FFG pirmā relīze tika publicēta vietnē GitHub šī gada maijā.

Casper aktivizēšana tiek plānota pēc atjauninājuma Constantinople, kas ieplānots 2019. gada sākumā. Pirms vērienīgā atjauninājuma tiks veikta Casper aktivizācija un pāreja uz algoritmu Proof-of-Stake, sharding, virtuālās mašīnas atjaunošana, kroskontrakta loģikas un protokola ekonomikas izmaiņas. Buterins arī sagaida, ka rezultātā Ethereum tīkls kļūs ātrāks, drošāks un mazāk energoietilpīgs. Pēc Vitaļika Buterina teiktā – caurlaides spēja pārsniegs Ethereum tīklā 1000 transakcijas sekundē.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!