Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Konferencē Berlīnē HTC prezentējis pirmo blokķēdes mobilā telefona versiju Exodus 1.

Konferencē Berlīnē HTC prezentējis pirmo blokķēdes mobilā telefona versiju Exodus 1.  Modelis būs pieejams 34 valstīs no decembra. Tā cena būs 0,15 BTC vai 4,78 ETH, kas atbilst 960 dolāriem.


 

Kompānija nolēmusi šo modeli tirgot tikai par kriptovalūtām, lai vispirms jau aptvertu mērķauditoriju. Proti – dotu instrumentu tiem, kas saprot, kādam nolūkam tas ir paredzēts.

 HTC decentralizācijas nodaļas priekšnieks Fils Čens prezentācijā atzīmēja : ” ja mēs vēlamies panākt decentralizētu lietojumprogrammu un digitālo aktīvu izplatību – tad mobilajām ierīcēm jākļūst par prioritāti”.

Exodus 1 ir integrēts maks Zion, ar kura izstrādi nodarbojās pati kompānija HTC. Lai lietotāju monētas atrastos drošībā – maks strādās čipa aizsargātā sadaļā atsevišķi no OS Android. Īpašu uzmanība pievērsta izolācijai no OS, jo Android operētājsistēma nekad nav izcēlusies ar drošumu. Digitālie aktīvi un valūtas kļūst aizvien populārākas. Līdz ar to pieaug zādzību un uzlaušanu skaits. Tā kā kriptovalūtu drošības galvenais aspekts ir privāto atslēgu saudzīga uzglabāšana – kompānija HTC nolēmusi nodrošināt natīvu glabātavu jaunajā viedtālrunī Exodus  1.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!