Thu. Jul 18th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Huobi prezentējusi HUSD, risinājumu, kas ļauj lietotājiem pārslēgties starp steiblkoiniem

Kriptovalūtu birža Huobi prezentējusi HUSD, risinājumu, kas ļauj lietotājiem pārslēgties starp steiblkoiniem. Kā teikts kompānijas paziņojumā HUSD novērsīs nepieciešamību veikt izvēli starp “stabilajām” kriptovalūtām un samazinās transakciju izmaksas. Brīdī, kad lietotājs deponē kādu no steiblkoiniem, tie tiks konvertēti par HUSD un otrādi.


 

Šobrīd HUSD atbalsta četrus steiblkoinus: Paxos Standard (PAX), True USD (TUSD), USD Coin (USDC) un Gemini Dollar (GUSD). 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!