Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Parity Technologies izstrādātāji prezentējuši aplikācijas Parity Singer 2.0 beta-versiju

Parity Technologies izstrādātāji prezentējuši aplikācijas Parity Singer 2.0 beta-versiju, kura ļauj glabāt un parakstīt kriptovalūtas transakcijas ar privātu atslēgu autonomā režīmā. Atjaunotā versija ar uzlabotu interfeisu ļauj izmantot jūsu veco mobilo telefonu kā auksto maku.

“Parity Singer domāts darbam uz ierīcēm, kuras pēc aplikācijas ielādes netiek pieslēgtas internetam”, – teikts paziņojumā.

Aplikācija atbalsta vairākus tīklus -Ethereum, Ethereum Classic, Ropsten un Koval. Iebūvētie aizsardzības mehānismi neļauj parakstīt transakcijas citos tīklos. Aplikācija informē arī lietotājus, kad ierīce atrodas on-line režīmā. Ar QR-kodu Parity Signer 2.0 iespējams sinhronizēt ar kriptovalūtu maku MyCrypto. izstrādātāju komanda pagaidām neiesaka turēt aplkikācijā lielus kriptoaktīvus, jo šī ir aplikācijas beta versija un tiks pilnveidota.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!