Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Notikusi Ethereum koda Constantinople atjaunošana Ethereumn testa tīklā Ropsten

Notikusi Ethereum koda Constantinople atjaunošana Ethereumn testa tīklā Ropsten. Atjaunošana notika blokā 4,230,000.


Tomēr tīklā radušās problēmas, tā piemēram blokķēde uz neilgu laiku iestrēgusi blokā  4,299,999. Izstrādātāji šobrīd cenšas saprast problēmas būtību.

Constantinople ir viens no svarīgākajiem Ethereum pilnveidojumiem tuvākajā laikā. Galvenā izmaiņa – atlīdzības samazināšana par bloku no 3 līdz 2 ETH. Saskaņā ar hardforka piekritēja Ērika Konnera datiem – atlīdzības samazināšana 33 procentu apmērā pozitīvi ietekmēs kriptovalūtas inflācijas līmeni, kas tagad ir fiksēts pie atzīmes 7,4 procenti gadā.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!