Sat. Apr 6th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV arestēti divi hakeri, kuri nolaupīja kriptovalūtu platformai Crowd Machine $14 mlj.

ASV arestēti divi hakeri, kuri nolaupīja kriptovalūtu platformai Crowd Machine $14 mlj. Tie ir 23-gadīgais Roberts Čailders un 21-gadīgais Džozefs Harris. Laupīšana notika izmantojot t.s. SIM swapping – puiši pārliecināja mobilo sakaru tīkla operatoru nodot viņiem kontroli pār Crowd Machine administratora mobilo numuru. Mobilo telefonu operators to arī izdarīja. Ja kāds nav redzējis hakerus vaigā, – tā izskatās 21.gadsimta visparastākie hakeri, drīz viņi acīmredzot strādās Amerikas nacionālās drošības aģentūrā:

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!