Fri. Jul 30th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Prezentēts kriptovalūtas Cardano (ADA) kriptovalūtas maks Yoroi

Prezentēts kriptovalūtas Cardano (ADA) kriptovalūtas maks Yoroi:


 

“Yoroi sniedz lietotājiem iespēju strādāt ar kriptovalūtu ADA pārlūkā. Tas ir “viegls” maks, kuru var ātri aktivizēt, tādējādi ļaujot lietotājiem saņemt un nosūtīt kriptovalūtu ADA pāris minūtēs”, – teikts paplašinājuma aprakstā internetveikalā Chrome.

Izstrādātāji arī atzīmē, ka lietotāji var viegli importēt datus no desktopa Cardano klienta Daedalus. Līdz gada beigām Yoroi komanda plāno pievienot citu pārlūku atbalstu, integrēt programmatūru ar aparatūras makiem, pievienot transakciju eksporta iespēju Excel un laist klajā mobilās aplikācijas iOS un Android.

Pirmais mobilais maks, kas tika izlaists ar Cardano atbalstu bija Infinito Wallet.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia   

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!