Tue. Feb 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vitaļiks Buterins piedāvājis mērogot Ethereum tīklu ar ZK-SNARKs protokolu, kuru iepriekš izmantoja kriptovalūtas ZCash tīkls

Vitaļiks Buterins piedāvājis mērogot Ethereum tīklu ar ZK-SNARKs protokolu, kuru iepriekš izmantoja kriptovalūtas ZCash tīkls. Tāda pieeja ļaus konvertēt t.s. “saspiestos pierādījumus”, kuru lielums paliek nemainīgs, neatkarīgi no ieeju daudzuma. Pēt Buterina vārdiem speciālas retranslācijas nodas varēs agregēt transakcijas, saņemot par to komisiju. tas palīdzēs palielināt Ethereum tīkla caurlaidību 24 reizes, bet ERC-20 tokeniem – 50 reizes. Tādā veidā Ethereum tīkls varēs apstrādāt 500 transakcijas sekundē.


 

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!