Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina analītiskais resurss Longhash prezentējis savu bitkoina-trekeri

Bitkoina analītiskais resurss Longhash prezentējis savu bitkoina-trekeri, ar kura palīdzību lietotāji varēs noskaidrot bitkoina adrešu drošības pakāpi.


 

Resursa pārstāvji savu lēmumu paskaidrojoši ar vēlmi izvest kriptovalūtu no anonimitātes ēnas, kas, viņuprāt, padara to pievilcīgu noziedzīgajai pasaulei.

Attēlā  parādīta maku klasifikācija krāsu shēmā (4 galvenie transakciju tipi):

  1. Zilā – biržas;
  2. Gaišzilā – bitkoina mikseru izmantošana, ar kuriem slēpj adreses;
  3. Sarkans – maininga pūli;
  4. Oranžā – spēļu industrija.
  5. Violetās – neaktīvās, vecās bitkoina adreses.

“Mēs novērtējam lietotāju, analizējot transakciju vēsturi, kā arī adrešu statusu, ar kurām viņš mijiedarbojies. Ja no maka veiktas transakcijas uz nedrošām adresēm (piemēram, uz bitkoinu mikseru lietotāju adresēm), tad tā reitings automātiski pazeminās. Jo augstāks reitings, jo drošāka ir adrese”,  – teikts trekinga sistēmas aprakstā.

Pateicoties servisam, lietotāji varēs iegūt arī datus par pārskaitījumu aktivitāti no/uz norādīto adresi.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!