Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina un blokķēdes risinājumu piegādātājs Bitfury Group prezentējis jaunās paaudzes Bitfury Clarke ASIC čipu

Bitkoina un blokķēdes risinājumu piegādātājs Bitfury Group prezentējis jaunās paaudzes Bitfury Clarke ASIC čipu bitkoina mainingam.

Saskaņā ar izstrādātāju teikto – jaunajam čipam ir ļoti augsti efektivitātes parametri.

“Izstrādājot maininga aparatūru, mēs ņemam vērā visus faktorus – no mikroshēmas korpusa līdz tās produktivitātei, optimālai jaudas sadalei, dzesēšanas sistēmām un datu apstrādes ātrumam. Klienti iegūs ekonomisku efektu neatkarīgi no ASIC lieluma”, – paziņojis Bitfury izpilddirektors (CEO) Valērijs Vavilovs.

14nm Bitfury Clarke ASIC ir pilnībā optimizēts bitkoina mainingam SHA256. Hešēšanas jauda ir līdz 120 gigahash sekundē (GH/s) ar enerģijas patēriņu tikai 55 milidžouli uz gigahash (mJ/GH). Nepieciešamais minimālais tīkla spriegums – 0,3 V.

Bez Bitfury Clarke čipu pārdošanas – Bitfury integrē arī Bitfury Clarke citā aparatūrā, tostarp savos maininga serveros un BlockBoxes, kā arī maininga centros Kanādā, Norvēģijā, Islandē un Gruzijā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!