Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dienvidkorejas kriptovalūtu biržas liegs neverificētiem lietotājiem pārskaitīt no konta fiata valūtas

Dienvidkorejas kriptovalūtu biržas liegs neverificētiem lietotājiem pārskaitīt no konta fiata valūtas, ziņo bitcoin.com. Iespēja veikt izmaksas no konta korporatīvajie klientiem tiks pārtraukta no 2018.gada 1.oktobra, bet individuālajiem klientiem no 15.oktobra. Pēc kriptovalūtu biržu pārstāvju sacītā, ierobežojumi tiek ieviesti lai izvairītos no naudas atmazgāšanas gadījumiem. Nekas nemainīsies vienīgi kriptovalūtu transakcijām, – tās varēs veikt bez ierobežojumiem arī neverificēti klienti.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!