Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu start-up Vault paziņojis kriptovalūtu maka izlaišanu nemaināmu kriptovalūtu un kolekcijas kriptovalūtu uzglabāšanai

Kriptovalūtu start-up Vault paziņojis kriptovalūtu maka izlaišanu nemaināmu kriptovalūtu un kolekcijas kriptovalūtu uzglabāšanai. Aplikācija pieejama Apple App Store. Projekta līdzdibinātājs Džons Igans atzīmēja, ka kompānijas mērķis bija aplikācijas izstrādāšana kriptovalūtu iegādei un uzglabāšanai, lai iepazīstinātu un apmācītu lietotājus, kuri nav pazīstami ar kriptovalūtām.


 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!