Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Mākoņu maininga serviss Nicehash atgriezis lietotājiem jau 60% bitkoinu

Slovēnijas mākoņi maininga serviss Nicehash atgriezis lietotājiem jau 60% bitkoinu, ko hakeri nozaga kompānijai 2017.gada 6.decembrī. Pēc uzlaušanas kompānija zaudēja 4700 BTC ( $65 mlj. vērtībā ), tomēr uzreiz paziņoja, ka atgriezīs klientiem viņu līdzekļus.  

Tikmēr tiesībaizsardzības institūcijas turpina incidenta izmeklēšanu. Vietējās policijas pārstāvji uzsver, ka tamlīdzīgi incidenti vienmēr ir ļoti sarežģīti un aizņem daudz laika. Hakeri parasti atrodas ārvalstīs un rīkojas no dažādām pasaules malām, kā arī izmanto dažādas viltības, lai slēptu savu personību un atrašanās vietu. Slovēnijas tiesībsargājošās iestādes turpina izmeklēšanu, veicot pārrobežu sadarbību ar saviem ārzemju kolēģiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!