Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Wanchain CEO Džeks Lū: neskatoties uz dziļām korekcijām, kriptovalūtu tirgus viernmēr atjaunojas

Wanchain CEO Džeks Lū intervijā Lil Uzi Vertcoin žurnālistiem atzdzinis, neskatoties uz dziļām korekcijām, kriptovalūtu tirgus viernmēr atjaunojas.


“Korekcijas vienmēr būs pārmērīgas. palieciet ar labiem projektiem, kuriem ir redzējums un resursi. Viņi pārdzīvos ziemu un kļūs vēl stiprāki”

Wanchaun vadītājs uzskata, ka \islaicīga spekulācija ar kriptovalūtām – tā nav labākā investīciju stratēģija. Viņaprāt, lietderīgi ir investēt nelielā monētu skaitā un darīt to “mērķējot  nākotnē”.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!